Kaip mes galime padėti?

Jei turite daugiau klausimų ar rūpesčių dėl mūsų produktų, galite susisiekti su mumis per mūsų kontaktinę formą. Nekantriai laukiame jūsų pranešimo!

* Pažymėti laukai yra privalomi

Pateikdami šią duomenų profilio formą sutinkate, kad „Biologische Heilmittel Heel GmbH“ rinktų ir tvarkytų jūsų asmens duomenis „Heel“ vidaus reikmėms, laikydamasi mūsų privatumo politikos ir saugomomis techninėmis priemonėmis.

Slapukų naudojimas: siekdami suprasti lankytojų pageidavimus ir optimaliai sukurti šią svetainę, naudojame slapukus. Išsamesnes informacijos, įskaitant informaciją apie tai, kaip bet kada galite atšaukti savo sutikimą, pateikta mūsų privatumo politikoje.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

Vaisto pakuotės lapelį galite rasti čia >>>